Youtube

Ulubieńcy Youtube – nastoletni kontent w natarciu

Ulubieńcy Youtube – nastoletni kontent w natarciu

Platforma Youtube to najchętniej oglądane kanały wideo. Działanie tej platformy zrzesza twórców o ciekawych i oryginalnych pomysłach. To jedna z platform, gdzie nieznany nikomu twórca może samodzielnie się wypromować. Na tej możliwości wiele osób zaczęło budować swoje kanały, a ostateczności trafili do 100 najpopularniejszych Youtuberów w Polsce. Kto w 2020 roku rządził na polskim Youtubie? Zaraz się przekonasz.

  • Blowek – to kanał, który otrzymał diamentowy przycisk od Youtube za przekroczenie miliona subskrybentów. Na chwilę obecną kanał liczy ponad 4 mln obserwujących. Blowek, a prywatnie Karol Gązwa działa w serwisie od 2012 roku. Swój debiut zaczął od nagrywania gameplayerów Minecraftka. Obecnie jego kontent jest skierowany do fanów aplikacji mobilnych i szeroko rozumianej technologii.
  • Stuu – zasięgiem powyżej 4 mln subskrybentów może pochwalić się Stuart Alexander Kluz – Burton. To gwiazda, która na Youtube pojawiła się dzięki vlogom. Obecnie Stuu prowadzi dodatkowo dwa kanały: “Stuu PLUS” i “Stuu Gry”. W 2017 i 2016 roku miał okazje użyczyć swojego głosu do filmów: Emotki oraz Sing.
  • Karol Friz Wiśniewski – to wschodząca gwiazda na polskim Youtubie. Swoją przygodę z nagrywaniem rozpoczęła w 4 lata temu. Kiedy debiutował nagraniami z gry Pokemon Go. Po 2 latach od tamtego debiutu zaczął regularnie zamieszczać filmy. Jego nagrania są rodzajem reality show z domu ekipy, w którym za ekranami monitora obserwujemy życie bohaterów. Ekstremalne wyzwania oraz nieprzewidziane sytuacje czy prank to codzienność bohaterów reality show.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *